Консултант внедряване HeRMeS eXpress

ТехноЛогика ЕАД е утвърдена българска софтуерна компания. Нашият бизнес е да бъдем технологичен партньор на уважавани компании и организации, като им помагаме да усвоят и/или да се възползват от нови ИТ в свои разработки и проекти. Работим в екип от над 200 специалисти, които не само постигат заедно повече и по-значими професионални резултати, а и усвояват и споделят знания, вярват в общи ценности и инвестират време и усилия в значими за обществото проекти.
Първият ни продукт, системата за управление на човешки ресурси HeRMeS, създадохме още през 1995 г., като и днес той е лидер на българския корпоративен пазар. Над 580 клиенти от различни сектори му се доверяват, за да подбират, развиват и запазват своя човешки капитал.

Екипът ни се разширява и търсим своя нов консултант за внедряване на HeRMeS eXpress.

ОСНОВНИ ОТГОВОРНОСТИ:

  • представяне на възможностите на HeRMeS eXpress пред потенциални клиенти;
  • участие в дейности по внедряване на софтуера при нови клиенти;
  • подпомагане на работата на текущи потребители;
  • участие в изготвянето на обучителни и презентационни материали;
  • вътрешно тестване на новосъздадени и съществуващи функционалности;
  • предложения за развитие на софтуера.

КАКВО ОЧАКВАМЕ:

  • образование в областите: управление на човешки ресурси, икономика, стопанско управление или информационните технологии;
  • отлична компютърна грамотност –  Microsoft Office приложения;
  • много добри презентационни умения;
  • отлични комуникативни умения и желание за работа с клиенти;
  • добри организационни умения и способност за правилно планиране и разпределяне на работното време;
  • аналитично мислене, прецизност, инициативност;
  • умения за работа в екип;
  • отлична езикова грамотност, владеенето на английски език е предимство;
  • желание за придобиване на нови знания и развитие в сферата на системите за УЧР;
  • предишен опит във внедряването на информационни системи не е задължителен.

КАКВО ПРЕДЛАГАМЕ:

  • динамична работа по интересни проекти в постоянно развиваща се и стабилна компания с ясно изразени и устойчиви фирмена култура и ценности;
  • позитивен и сплотен екип от професионалисти;
  • вътрешнофирмени и външни обучения според бизнес нуждите и индивидуалната експертиза;
  • адекватно възнаграждение и пакет от социални придобивки;
  • възможност за работа от разстояние;
  • стимули при постигнати измерими цели.

Ако считате предлаганата от нас позиция за добра възможност за Вашето професионално развитие, моля изпратете автобиография и мотивационно писмо най–късно до 28.06.2024 г.

Всички кандидатури ще бъдат разглеждани при пълна конфиденциалност, единствено и само за целите на подбора за съответната позиция. Предоставянето на личните данни е доброволно, тяхното обработване, ползване в процеса по подбор и съхраняване ще се извършва в пълно съответствие със Закона за защита на личните данни.

Ще се свържем само с одобрените за интервю кандидати.

С кандидатстването си по тази обява, доброволно предоставяте Ваши лични данни и давате съгласието си “ТехноЛогика“ ЕАД да ги обработва за целите на процеса по подбор на служители. Обработването на Вашите лични данни се осъществява в пълно съответствие с изискванията на Регламент (ЕС) 2016/679 (Общия регламент относно защитата на данните), Закона за защита на личните данни и всички останали приложими нормативни актове.

Кандидатствай за позиция

  • Пуснете файловете тук или
    Максимален размер на файла: 2 MB.
    • Това поле е за целите на валидирането и трябва да остане непроменено.